wolfy napisał(a):

nesta - Ty nie stwierdzasz faktu, tylko .......isz jak potłuczony. U nikogo normalnego testy takich zawodników nie wywołują już reakcji, za wielu gości z dziwnym CV się tu sprawdziło.
Prostowanie bzdur to nie syndrom oblężonej twierdzy tylko działanie prewencyjne. Widzę już rozkręcanie awantury na podstawie tweetów jakiegoś jełopa o tym że TS się kompromituje i Cupiał wróć. Otóż to za Cupiała cała Polska z nas ryła przez wieczne testy bramkarzy, rumuńskich studentów i innych wynalazków Kapki. Testy kogoś z takim CV to żaden obciach, do naszej ligii trafiają tylko goście którym coś się nie udało i spora część się sprawdza.
Jakby mu wyszło w Villareal to by do nas nie trafił. Pytanie czy jest dość dobry. Testy to pokażą. Ondrasek i Zachara lepiej wyglądali na papierze, szkoda że goli nie strzelają...
Jeżeli chodzi o napastników to to jest przedział w jakim będziemy szukać. Mamy długi z czasów wujka Cupiała i nie oferujemy super kontraktów.
|
testy bramkarzy to kwestia "późnego" Cupiała
"wczesny" sypał kasą i nie było studentów czy innych z 17 ligi słoweńskiej...
tak gwoli prawdy