Heero napisał(a):

Lepszym wyborem byłby Borjan z Korony, biorąc pod uwagę jaki cyrk się tam odwala byłby do wyciągnięcia, zresztą i tak jest chyba tylko wypożyczony. Naprawdę dobrze broni, na linii świetny, gorzej na przedpolu, a dodatkowo ma ten gen świrowania, u bramkarzy bardzo przydatny
|
3 czy 4 druzyny juz stoją w kolejce.
I nie ma wsrod nich Wisły
