Charlie napisał(a):

|
No to najlepiej bedzie go jeszcze na rok wypożyczyć, albo do Stali, albo gdzie indziej. Skoro nie wyróżnia się w pierwszej lidze to raczej nie ma podstaw, żeby wierzyć, iż rozwiąże nasze problemy ze skutecznością. Jak nie zacznie błyszczeć w przyszłym sezonie to niestety trzeba się będzie pogodzić, że to nie gracz na miarę Wisły.
|
Ale przecież on gra w Stali na skrzydle! Bilans 4 bramek w 13 spotkaniach na skrzydłowego nie jest zły. Tym bardziej, że gra w słabej drużynie I ligi. jaka jest wg Ciebie definicja błyszczenia?
Brożek w jego wieku na jesieni 2004/05 w 9 spotkaniach nie zaliczył ani jednej bramki a na wiosnę grając na wypożyczeniu w GKSie Katowice zanotował 2 bramki w 12 spotkaniach. A grał w ataku, a nie jak Drzazga na skrzydle.
Wg mnie Krzysiek powinien przepracować z Wisłą cykl przygotowawczy, zagrać w kilku sparingach i dopiero wtedy niech sztab oceni czy znowu go wypożyczyć. Dużo też zależy od posunięć w letnim okienku. Zachara pewnie nie przedłuży kontraktu, a Ondrasek jak gra każdy widzi. Jeśli się pozbędziemy ich obu i ściągniemy 1 napastnika to będzie miejsce dla Drzazgi w drużynie.