Karherop napisał(a):

|
Poza tym, tak uczciwie to lada chude dobrze zrobią na psychikę nas, kibiców Wisły Kraków. Zostaliśmy rozpieszczeni sukcesami za Cupiala i nawet teraz nie potrafimy docenić tego co udało się już zbudowac TSowi i 9 miesięcy. To po prostu przykre.
|
Doskonałe podsumowanie. Niektorzy mają tak nawalone pod kopułą, że żal te bzdury czytać.
Ilu kretynów cieszyło się z Meresińskiego?