A co tu kontrować? Dla Ciebie obniżenie wieku emerytalnego jest złe, dla mnie dobre. Tobie przeszkadzają miesięcznice, mnie nie. Chcesz pogadać na argumenty, to może napisz coś więcej - na przykład dlaczego obniżenie wieku emerytalnego Ci się nie podoba, dlaczego miesięcznice wymieniasz jako coś złego albo podaj chociażby wartości o które prosiłem jeśli chodzi o podniesienie podatków.
JudasPriest napisał(a):

Opolem było tak:
-święto Maryli
- zaprasza kogo chce ( w tym Kayah)
- w tvp konsternacja
-rodowicz pojechała do Kurskiego i zgadali, ze Kayah będzie mogła wystąpić
- Kayah stwierdza, że ona z łaski Jacka korzystać nie będzie i zrezygnowała
- Za nią reszta
_ a na końcu solenizantka
|
Straszne, co ten Kurski zrobił z Opolem... Myślę, że musisz to dodać jako jeden z punktów do "co PiS robi źle"
