Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1778
Stary 24.05.2017, 05:47
s1mone napisał(a):Wyświetl post

Po prostu czytam ten bełkot w stylu 'Cupiał miałby wrócić i wpompować kasę w Wisłę? NIE, wolę klepać normalną biedę! Przynajmniej jest normalna!' i brechtam.
A gdyby TSowi nie udalo się uratować klubu i wylądowaliśmy w IV lidze? To takze bylby powod do śmiechu? Szanuj zdanie innych.

Ja osobiście w kwestii nowego inwestora nie odnoszę się do powrotu Cupiala, bo to po prostu s-f. I tak, wolę poklepac teraz biedę, ale za to zobaczyć normalnie funkcjonujacy klub który nie szuka drogi na skróty. Jesli zbudujemy trwałe podstawy poprzez akademie, sprawna organizacje, marketing to będziemy mieć spokojną przyszłość i być może samowystarczalny klub. Nie będziemy musieli liczyc na "szejka" czy innego Wojciechowskiego od którego humoru zależy polityka klubu.

Poza tym, tak uczciwie to lada chude dobrze zrobią na psychikę nas, kibiców Wisły Kraków. Zostaliśmy rozpieszczeni sukcesami za Cupiala i nawet teraz nie potrafimy docenić tego co udało się już zbudowac TSowi i 9 miesięcy. To po prostu przykre.
Odpowiedz cytując