Jaroo1 napisał(a):

Dobra serek, szkoda czasu z lewackim bydłem rozmawiać bo i tak po swojemu wszystko zinterpretuje. Dla Kayah Kurski zły, PiS zły ale z konfidentką Stokrotką od razu do siebie chemię poczuły.
A biedny ASik musi tu siedzieć i .......ić swoje trzy po trzy, że ja niby powiedziałem, że Kayah miała powiązania z Kiszczakiem. Ehhh to lewactwo.
|
Chłopie ja mam nadzieje ,że tacy jak ty nigdy nie będą rządzić tym krajem , bo prawdopodobnie ustawiał byś "wszystkich inaczej myślących" pod mur , i częstował ich serią z karabinu...