AS82 napisał(a):

|
O jaka ona mściwa , "wybiła" się na koncercie w Opolu a teraz nie chce wystepować u (wolnościowca) Jacka Kurskiego
|
Oj chłopie chłopie - sram na Kurskiego, ale widzę jednocześnie hipokryzję tych wielkich "artystów". Nie przeszkadzało im występować przed komuchami, którzy mieli na sumieniu ludzkie życie, a teraz nagle stali się bojownikami o wolność, bo Jacuś komuś nie pozwolił zaśpiewać
