Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36251
Stary 22.05.2017, 20:22
AS82 napisał(a):Wyświetl post
O jaka ona mściwa , "wybiła" się na koncercie w Opolu a teraz nie chce wystepować u (wolnościowca) Jacka Kurskiego
Dziwne, nie? U komuchow nie przeszkadzalo jej wystepowac, w Jarocinie, ktorym intereosowalo sie samo SB ze wzgledow na antykomunistyczne podteksty, juz przeszkadzalo Biedna ona.

PS. Ogolnie to ja nie widze zadnego problemu. Zaspiewajly nie chca grac bo PIS to niech nie graja, maja do tego prawo i nic w tym nienormalnego. Nienormalne jest zas to ze zjeby z drugiej strony od razu wykorzystuja ten fakt do wojenek politycznych, ze w Polsce wiekszosc to jebane cymbaly to bedzie temat na topie
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 22.05.2017 o godz. 20:28.