AS82 napisał(a):

|
O jaka ona mściwa , "wybiła" się na koncercie w Opolu a teraz nie chce wystepować u (wolnościowca) Jacka Kurskiego
|
Dziwne, nie? U komuchow nie przeszkadzalo jej wystepowac, w Jarocinie, ktorym intereosowalo sie samo SB ze wzgledow na antykomunistyczne podteksty, juz przeszkadzalo

Biedna ona.
PS. Ogolnie to ja nie widze zadnego problemu. Zaspiewajly nie chca grac bo PIS to niech nie graja, maja do tego prawo i nic w tym nienormalnego. Nienormalne jest zas to ze zjeby z drugiej strony od razu wykorzystuja ten fakt do wojenek politycznych, ze w Polsce wiekszosc to jebane cymbaly to bedzie temat na topie
