master777 napisał(a):

Fajny wywiad z Panią Prezes:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...przedaz/d4mre2
a w nim:
- kulisty rozstania z trenerem Wdowczykiem,
- o tym, w którym roku zaciągnięto zobowiązania ciągnące się za klubem do dziś,
- o relacjach z miastem pod kątem stadionu,
- o tym, kto jest najważniejszy w klubie personalnie.
|
stare jak świat. Parę razy to już było.