|
Pieniązki mamy? .. gdyby kluby pozywały gazety za pisanie tego typu bredni to byłoby 300 spraw dziennie licząc wszystkie szczeble ligowe w Polsce. A sprawy takie trwają często latami
Jak opublikują dokumenty dotyczące Wisły, które ośmieszą prezes to wówczas wrócimy do tematu
Wiadomo, że komuś tam mogą wisieć 2 tysiące złotych itd. To logiczne, przecież TS Wisła przejmowała klub z kilkunastu milionowym długiem zrobionym przez Cupiała. Ale to są niewielkie sprawy z którymi jak widać można się dogadać z piłkarzem w minutę. Nie widziałęm zeby którykolwiek piłkarz Wisły mówił coś o zaległościach. Ale bez jaj.. ze Wisła w ogóle nie płaci piłkarzom i to od kilku miesięcy. Za bardzo się podniecacie i robicie ogromne zamieszanie jakby piłkarze Wisły rzeczywiście nie dostawali pensji od kilkunastu miesięcy przez co nie mają za co zapłacić mieszkania i wyżywić dziecko.
Ostatnio edytowane przez c. : 19.05.2017 o godz. 18:57.
|