Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 13.05.2017, 19:28
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Brawo Jaga. Ważne, że dalej są liderem, a legła musi gonić.
Do przerwy mogło być 3-0, przy chłodnej głowie.

Nasi już na wakacjach, także można było się tego spodziewać.
Powalczymy pewnie jeszcze z Pogonią u siebie i to by było na tyle.
Weź spier#alaj. Jak rugali Małego i Wisłę to też im biłeś brawa?

Nie wiem, czemu grają Brlekiem na skrzydle, zamiast wystawić tam Bartosza czy Valencie. Ehh. Mam nadzieje, że w Kielcach już trafią w stronę bramki bo to już robi się cholernie żenujące.
Odpowiedz cytując