bonawentura napisał(a):

Angielski nie potrafił się przebić w klubach ekstraklasowych, ten drugi również ciągle wypożyczany z Jagielonii.
Widziałem dziś info, nt. Sobiecha szukającego nowego pracodawcy. Czy Wisła powinna rozważyć możliwość sprowadzenia do nas Artura, czy to jednak nie typ napastnika dla nas?