Wyświetl pojedynczy post
Toeju
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19799
Stary 03.05.2017, 18:30
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Może by wykupić tego piłkarza ? https://www.transfermarkt.pl/karol-a...spieler/253290 oraz tego https://www.transfermarkt.pl/damian-...spieler/199299 ?
Angielski nie potrafił się przebić w klubach ekstraklasowych, ten drugi również ciągle wypożyczany z Jagielonii.

Widziałem dziś info, nt. Sobiecha szukającego nowego pracodawcy. Czy Wisła powinna rozważyć możliwość sprowadzenia do nas Artura, czy to jednak nie typ napastnika dla nas?
Odpowiedz cytując