Ogryzek napisał(a):

Niektórzy tak np.
Levadia była - tam się gra systemem wiosna jesień. Oni na 100% wybiegani my ołów w nogach. Takie Tetevo co zlało parchy też zaczęło sezon nieco wcześniej. W Szwecji też - gdzie sprali Piasta aż żal było patrzeć.
...
|
Ołów to maja polscy trenerzy w mózgu. Kiko pokazał, że nie trzeba specjalnie się katowac by wytrzymać trudy "morderczego" sezonu...
A z resztą juz kiedyś o tym pisalem, nie chce mi się ponownie.
Pozdro.