Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 01.05.2017, 09:40
Dariook napisał(a):Wyświetl post
No i co z tego, ze zaczynają wcześniej? Juz nawet na maksymalnej niechęci i obawie przed pucharami...mozna to potraktowac jako sparing. Rozumiem, ze potencjalni przeciwnicy są na pełnej piżdzie i w szczytowej formie rozgrywkowej ?
Niektórzy tak np.
Levadia była - tam się gra systemem wiosna jesień. Oni na 100% wybiegani my ołów w nogach. Takie Tetevo co zlało parchy też zaczęło sezon nieco wcześniej. W Szwecji też - gdzie sprali Piasta aż żal było patrzeć.

Życie nauczyło pokory słabsze polskie zespoły w pucharach. Nie masz składu i dobrego trenera to zostaje ci fart, bo inaczej w....... murowany i wstyd.
Bo to jest dylemat - w okresie przygotowawczym gdzie chcesz zbudować formę na sezon ty już musisz hasać z rywalami. Jak grac w pucharach to z 1-2 miejsca lub z PP. Wtedy masz normalne przygotowanie do sezonu.

Ale jak mówię to taka teoretyczna pogadanka. Zakwalifikujemy sie do pucharów to pogadamy.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując