wolfy napisał(a):

|
Dobrze wiesz (albo i nie) że wcześniej te akcje były inaczej (gorzej) rozgrywane.
|

Olaboga. Czyli filozofowanie chłopka roztropka. "No akcje były jednak te same, ale gorsze". Może tak się jakoś uda wykręcić.
Wcześniej za Jovica i Burligi akcje te były znacznei lepiej rozgrywane. Lepiej, nie gorzej. I to pomimo tego, że Burliga nie był technikiem.
Tak więec drugi raz odwracasz kota ogonem z racji swojej totalnej ignorancji i prób wyjścia z kompromitującej sytuacji.
Gościu. Znowu wpadłeś jak śliwka w kompot i próbujesz wierzgać. Już druga totalna kompromitacja (wsześniej nie wiedziałeś, co to jest krakowska pilka - niby za Maaskanta była

).
Kończ waść, i wstydu sobie oszczędź.