|
Wrociłem, teraz mozna na trzezwo napisac komentarz. Kolejny bardzo dobry mecz przy Reymonta, Zagłebie probowało cos zrobic tylko i wyłacznie na poczatku jednej i drugiej polowy ale nie za bardzo im to wychodzilo. Swietny mecz Pola, Mały znowu krecił rywalami jak chciał i do tego jeszcze kolejny piekny gol w jego wykonaniu az sie zdziwilem, ze nie znalazł sie w 11stce kolejki. Mamy bardzo poukładana druzyne, jak brakuje jednego zawodnika to na spokojnie moze go zastapic kolejny. Troche mi Brleka dzisiaj brakowalo, to jest w tym momencie (przynajmniej dla mnie) nasz najlepszy zawodnik. Troche szkoda, ze wiecej goli nie zdobylismy a bylo ku temu sporo okazji. Najwazniejsze, ze gorna osemke mamy i na spokojnie mozemy sie przygotowywac do ostatniego meczu fazy zasadniczej. No coz,Teraz bedzie mozna troche pokrecic składem skoro paru zawodnikow wypadlo przed Gornikiem.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 17.04.2017 o godz. 23:19.
|