|
Kiko bardzo chwali Stillicia, więc mam nadzieję że nie rzuca slow na wiatr i zobaczymy jego dobra dyspozycje.
Presja na wygrana i na srogi rewanz na Zaglebiu jest duza. Oby nie sparalizowala. Wydaje się też że duza konkurencja w zespole wyeliminuje efekt przechodzenia pilkarzy obok meczu.
|