Blaszczu16 napisał(a):

|
Moze tego bramkarza z Piasta sprobowac sciagnac. Szmatula mu jest chyba. Tylko do kiedy ma kontrakt i ile ewentualnie trzeba za niego zaplacic? No i rownie wazna kwestia, jak drogo sie ceni sam zawodnik?
|
Ale po co? gosc jest o rok starszy od Załuski, jak ten zostanie to jakiegos młodego trzeba poszukac a nie drugiego po 30 roku zycia. Kontrakt mu sie konczy w czerwcu tego roku