Karherop napisał(a):

Jutro w sparingu z Puszcza bedzie mial szanse zadebiutowac junior Patryk Plewka. Zapamietajcie sobie to nazwisko bedzie kiedys o nim bardzo głośno.
|
Nawet niezly potencjał w FM17

zawodnik znany graczom. Ktos może będzie na sparingu i napisze krótką relację?