Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13038
Stary 02.04.2017, 23:45. .
mmissiekk napisał(a):Wyświetl post
Z ciekawości wszedłem dzisiaj na mój profil i nie mogę wejść w "kup bilet", wyskakuje komunikat Sprzedaż tylko dla posiadaczy Kart Kibica! Zaloguj się, aby zweryfikować czy ją posiadasz." Ważność karty ok, dodam że mam karnet sezonowy. Ktoś ma też taki problem?
Dla wszystkich którzy mają ten sam problem, klub twierdzi że jest to wina posiadanego karnetu na danym koncie. Jest to conajmniej dziwne gdyż na jesien problemu nie było a karnet mam cały czas ten sam (sezonowy).
"Gdy nadchodzi burza ludzie pokazują swoją prawdziwą naturę. Jedni chowają się ze strachem. Inni rozpościerają szeroko skrzydła do lotu."
Odpowiedz cytując