mmissiekk napisał(a):

|
Z ciekawości wszedłem dzisiaj na mój profil i nie mogę wejść w "kup bilet", wyskakuje komunikat Sprzedaż tylko dla posiadaczy Kart Kibica! Zaloguj się, aby zweryfikować czy ją posiadasz." Ważność karty ok, dodam że mam karnet sezonowy. Ktoś ma też taki problem?
|
Dla wszystkich którzy mają ten sam problem, klub twierdzi że jest to wina posiadanego karnetu na danym koncie. Jest to conajmniej dziwne gdyż na jesien problemu nie było a karnet mam cały czas ten sam (sezonowy).