Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 01.04.2017, 08:15
Z trybun to wyglądało na klasyczne 0 0 już po 15 minutach jak przestaliśmy aż tak atakować. Potem parę szpilek, głównie Lecha w naszą stronę, ale w sumie taki trochę mecz bez historii. Ne wydaje mi się żebyśmy byli od Lecha słabsi, w tej lidze wszyscy wszystko i wszystkich mogą, pomieszanie z poplątaniem.
Kibicowsko tylko można żałować, że takie 20tys nie ma na każdym meczu, bo od razu większą siłę czuć. Ładna i schludna oprawa, miło się patrzyło.
Co do tego co rzucił petardę, to mam nadzieję że ci co stali koło niego przemówili mu do rozsądku. Trzeba być skończonym idiotą. Ani to ładne, ani to śmieszne, ani tak naprawdę nikomu nie przeszkodził-chuliganka taka że klękajcie narody. To chyba to samozaoranie ,o którym jaśnie panujący raz na czas wspominają.
Odpowiedz cytując