Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 31.03.2017, 23:45
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Kto mówił, że my o podium walczymy? Znowu jakieś bajdurzenie o pucharach? Celem Wisły na ten sezon jest awans do pierwszej 8. Wszystko co zdobędziemy dodatkowo tylko będzie dla nas procentowało. 9 pkt w pozostałych 3 spotkaniach to nie Sci-fi, tylko realne osiągnięcie. Przy dobrych wiatrach wystarczy nam nawet zdobycie 6 pkt i mamy spokój. Doprawdy jak to niektórzy popadają w skrajności w skrajność. 8 miesięcy temu szorowaliśmy po dnie tabeli i desperacko walczyliśmy o wyjście z tego dna. Teraz niektórym marzą się puchary. Jak bardzo trzeba być oderwanym od rzeczywistości, aby tego nie widzieć?.
Pierwsza osemke powinno nam zagwarantowac jedno zwyciestwo w pozotalych trzech meczach.

No chyba, ze jakos strasznie niekorzystnie wypadna inne wyniki.
Odpowiedz cytując