Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 27.03.2017, 20:02
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Wszystko co najgorsze dla żydów i ich koleżanek jest dla nas najlepsze. Wybór jest prosty.

A jak chcecie frekwencji, to ruszać PiSdy po karnety/bilety.

Chyba na Wisłę przychodzicie, nie na amike czy stołeczną?

Sam se ruszaj POpaprańcu.


Rok temu na super waznym meczu z Lubinem potrafiło nas byc 24 tys,zobaczymy czy dobijemy do tej liczby,jestem baaardzo ciekaw.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując