ABGwislakABG napisał(a):

Wszystko co najgorsze dla żydów i ich koleżanek jest dla nas najlepsze. Wybór jest prosty.
A jak chcecie frekwencji, to ruszać PiSdy po karnety/bilety.
Chyba na Wisłę przychodzicie, nie na amike czy stołeczną?
|
Sam se ruszaj POpaprańcu.
Rok temu na super waznym meczu z Lubinem potrafiło nas byc 24 tys,zobaczymy czy dobijemy do tej liczby,jestem baaardzo ciekaw.