Martinus napisał(a):

|
Generalny wniosek jest prosty. Jeśli tacy ludzie jak Ramirez potrafią zrobić różnicę w stosunku do polskiej myśli szkoleniowej to co by się stało gdyby przyszedł do naszej ligi taki, bo ja wiem... Lucien Favre by nie szukać dalej.
|
Wystarczyło, że przyszedł Kasperczak, który jest z francuskiej myśli szkoleniowej i z Wisłą pozamiatał tę ligę