jonaf napisał(a):

|
Owszem, nie widział czy tam był Bartosz. On to wiedział, że MA TAM BYĆ Bartosz. Bo tak działają zachowania taktyczne. Zawodnicy się ich wyuczają, mają działać tak jak się to ustawia na treningach. Dywagacje o "szóstym zmyśle" odstaw na półkę. To zasługa trenera i zawodników. Trenera, bo im mówi, że tak mają robić. Piłkarzy, bo robią to co wymaga od nich trener.
|
100% poparcia.
To jest jedna z bardziej podstawowych akcji gdy napastnik leci na króki a skrzydłowy zamyka akcje.
Niemniej jednak bardzo dobre zachowanie Rafała, bo trening swoje zycie swoje, a gdyby Rafał chłopa do srodka nie sciagnał to pewnie z tej akcji nic by nie bylo.
Zasług nie nalezy zapominac Zacharze bo podał prze piłke zewniakiem