FraMat napisał(a):

Wy sądzicie, że Boguś zrobił to świadomie? Przecież on nawet nie widział, że Bartosz za nim biegnie i będzie wchodził po skrzydle w pole karne i że należy mu zrobić miejsce.
Chyba, że miał oczy na plecach i szósty zmysł.
Lubię Boguskiego i cenię za inteligencję boiskową, ale nie do tego stopnia, żeby dopisywać mu zasługi, których chyba jednak nie ma.
|
Owszem, nie widział czy tam był Bartosz. On to wiedział, że MA TAM BYĆ Bartosz. Bo tak działają zachowania taktyczne. Zawodnicy się ich wyuczają, mają działać tak jak się to ustawia na treningach. Dywagacje o "szóstym zmyśle" odstaw na półkę. To zasługa trenera i zawodników. Trenera, bo im mówi, że tak mają robić. Piłkarzy, bo robią to co wymaga od nich trener.