Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 18.03.2017, 10:51
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Llonch to taki Wilk tylko że potrafi jeszcze grać w piłkę.
Trafione w punkt!

Wziety za darmo grajek z 3 ligi w miejsce ogranego w ekstraklasie Popovicia. W dodatku do interesu dołożyli kase ruscy i mamy transferowy majstersztyk. Szkoda tylko ze kontrakt jest taki krótki, bo za rok pewnie parol na niego zagnie Legia lub Lech.

Panie @Mercury niewiem czy sobie zdajesz sprawe z tego, ze biorac pod uwage ostatnie 16 kolejek w ekstraklasie jesteśmy 3 najlepiej punktujaca ekipa w lidze. To jest ekstraklasa i tu nie trzeba cudów by byc na podium. Wystarczy wspomniec z jaka latwoscia ogralismy tu Lechiei Jage. I Ty mowisz że stac nas na walke o max 8-12 miejsce? Nawet bez dokonywania kolejnych transferow kadra jest wystarczajaca. W pucharach oczywiscie przepadniemy, ale nie odbieraj nam tego co sobie już walczyliśmy.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 18.03.2017 o godz. 10:58.
Odpowiedz cytując