Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.03.2017, 23:18
azkaz napisał(a):Wyświetl post
Ktoś oglądał w telewizji i może potwierdzić? Z trybun wyglądało to tak, jakby przybył gwizdał byle co dla płocka a jak Brlek obrywał po głowie notorycznie to gwizdek milczał.
Na początku drugiej połowy Wisła mocno dojechała i się kartki posypały. Niektóre słuszne, niektóre mniej, ale Gonzalez mógł i czerwo dostać bo sanki w najlepszym wydaniu zaprezentował
Odpowiedz cytując