azkaz napisał(a):

|
Ktoś oglądał w telewizji i może potwierdzić? Z trybun wyglądało to tak, jakby przybył gwizdał byle co dla płocka a jak Brlek obrywał po głowie notorycznie to gwizdek milczał.
|
Na początku drugiej połowy Wisła mocno dojechała i się kartki posypały. Niektóre słuszne, niektóre mniej, ale Gonzalez mógł i czerwo dostać bo sanki w najlepszym wydaniu zaprezentował
