Temat
:
[XXVI KOLEJKA] WISŁA Kraków - Wisła Płock, 17 marca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
Od: 09.2016
Offline
#
43
17.03.2017, 23:12
Ktoś oglądał w telewizji i może potwierdzić? Z trybun wyglądało to tak, jakby przybył gwizdał byle co dla płocka a jak Brlek obrywał po głowie notorycznie to gwizdek milczał.
azkaz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azkaz
Znajdź inne posty napisane przez azkaz