Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 13.03.2017, 21:12
No ze Stiliciem to jest chyba jak z Zurawskim,wrocil pograc na koncowe 20 minut i pokazac sie kibicom.Jak tak na niego patrze to...jakies 30% ze on wroci do lepszej formy.O tej jak byl u nas po raz pierwszy nawet nie wspomne.

A mecz,obie strony zagraly jakos tak defensywnie i niemrawo,klasyk.....szybki do zapomnieia.
Ale na dzis Legia przewyższa nas pilkarsko i indywidualnie i to wczoraj wygralo.Stary dziadek Radovic ciagle dobry.
Ciekwe jakby to bylo jaky mogl zagrac Brozek,ktory mecze z Legia wyjatkowo lubi.Ale to juz mleko rozlane.

No coz i tak na dzis bardziej intersuje nas mecz....z Plockiem ,niz z Legią ,i na piatek trzeba sie zmobilizowac,wazny mecz .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując