Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 04.03.2017, 23:07
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Jeśli dalej byśmy tak punktowali to puchary wcale nie są żadną mrzonką. Tyle, że ciężko będzie podtrzymać 2+ punkty na mecz. Jestem w ogóle ciekaw, jak wyglądałaby tabela, gdyby wziąć pod uwagę mecze od momentu przejęcia drużyny przez TS?
Odpowiedz cytując