|
Member
Offline
|
#107

04.03.2017, 23:07
|
s1mone napisał(a): 
|
Jeśli dalej byśmy tak punktowali to puchary wcale nie są żadną mrzonką. Tyle, że ciężko będzie podtrzymać 2+ punkty na mecz. Jestem w ogóle ciekaw, jak wyglądałaby tabela, gdyby wziąć pod uwagę mecze od momentu przejęcia drużyny przez TS?
|

|
|