Temat
:
[XXIV KOLEJKA] Piast Gliwice - WISŁA Kraków, 4 marca, gdz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
11
04.03.2017, 23:00
Jeśli dalej byśmy tak punktowali to puchary wcale nie są żadną mrzonką. Tyle, że ciężko będzie podtrzymać 2+ punkty na mecz. Jestem w ogóle ciekaw, jak wyglądałaby tabela, gdyby wziąć pod uwagę mecze od momentu przejęcia drużyny przez TS?
s1mone
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s1mone
Znajdź inne posty napisane przez s1mone