tomasz_19 napisał(a):

|
Karherop widzę, że się średnio orientujesz, albo po prostu meczów nie oglądasz bo Cywka w ostatnich spotkaniach był jednym z najlepszych zawodników i pozbywanie się tego zawodnika byłoby bardzo nieprzemyślaną decyzją, bo widać że chłop w końcu znalazł swoją pozycję na boisku.
|
Jaja sobie robisz ? Cywka najlepszy dobra poczekamy jeszcze kilka meczów i ocenimy szansa dzisiaj