Wyświetl pojedynczy post
xiondz77
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77393
Stary 23.02.2017, 04:55
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
200 to dalej bez tragedii, a co do Zwolińskiego to ten gość nie powinien się nawet napastnikiem nazywać
Pożyjemy zobaczymy , jak dla mnie to chlop ma warunki i umiejetnosci zeby być jednym z lepszych napastnikow w ekstaklasie (co z tego wyjdzie pokaze zycie).
Odpowiedz cytując