ashkeczup napisał(a):

|
200 to dalej bez tragedii, a co do Zwolińskiego to ten gość nie powinien się nawet napastnikiem nazywać
|
Pożyjemy zobaczymy , jak dla mnie to chlop ma warunki i umiejetnosci zeby być jednym z lepszych napastnikow w ekstaklasie (co z tego wyjdzie pokaze zycie).