Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77353
Stary 22.02.2017, 16:19
Gwiazda!!! Nie sprzedawac a jak juz to tylko za 5 mln euro. Nie z tyloma odbiorami w jednym meczu, z tak wymagajacym przeciwnikiem jak Korona.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 22.02.2017 o godz. 16:20.
Odpowiedz cytując