tomasz_19 napisał(a):

|
Jak tylko Stilic wróci do formy to wszystkim szczekaczom zabraknie argumentów...
|
Jakim szczekaczom?
Na ten moment Semir nie nadaje się do gry. Nadrobi braki to będzie wiodącą postacią w Wiśle. Ale dopiero jak nadrobi braki. Nikt nie ma wątpliwości w jego umiejętności - ale teraz to raczej osłabił nas w meczu ze Śląskiem niż wniósł coś do gry.