Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77312
Stary 19.02.2017, 22:09
Merkury napisał(a):Wyświetl post
W świecie futbolu nikt przy zdrowych zmysłach nie oddaje za darmo dobrego zawodnika. Na dzień dzisiejszy nie dokonaliśmy żadnego realnego wzmocnienia w ofensywie. Valencia i jego kompan zanim ewentualnie coś pokażą to skończy się liga. Stilić jest w takiej formie, że nie wiem czy w I lidze ktoś by go chciał.
Robert Lewandowski.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując