|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд
Offline
|
|
Merkury napisał(a): 
|
W świecie futbolu nikt przy zdrowych zmysłach nie oddaje za darmo dobrego zawodnika. Na dzień dzisiejszy nie dokonaliśmy żadnego realnego wzmocnienia w ofensywie. Valencia i jego kompan zanim ewentualnie coś pokażą to skończy się liga. Stilić jest w takiej formie, że nie wiem czy w I lidze ktoś by go chciał.
|
Robert Lewandowski.
|
|