Merkury napisał(a):

|
W świecie futbolu nikt przy zdrowych zmysłach nie oddaje za darmo dobrego zawodnika..
|
to jest tak idiotyczne i nieprawdziwe stwierdzenie, że aż.... szkoda czasu to komentować.
Weź proszę, przeanalizuj sobie TYLKO transfery do nas z ostatnich lat.
Miłego wieczoru.