krzy$ napisał(a):

|
Napisze krotko. Napierdalacie na ludzi ktorych jeszcze nie widzieliscie na oczy! Sramto i owamto. Jak bylismy kims i bylo $$ to przychodzili takie tuzy jak Edno, Burns, Tweit Beto, Chiacu, Radovadovic, Barreto pamietacie...?
|
A to nie bylo za czasu jak Kasperczak sam stanowił "pion transferów" i te kwatki jak Beto to chyba stad sie wziely..
Pozatym teraz ILOŚĆ musi sie przelozyc na JAKOSC ,dwa trzy mecze i juz bedziemy wiedzieli ile warci sa ci nowi.
narazie wiemy ze Gonzales jest podobny do Ramosa i w defensywnie wymiata
P.S jak sie nazywał ten murzyn co lubił kapelusze i byl chyba najgorszym zwodnikiem w Wisle od stu lat? taki niski,pare meczów u nas "zaliczyl" ?