Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77255
Stary 17.02.2017, 21:12
krzy$ napisał(a):Wyświetl post
Napisze krotko. Napierdalacie na ludzi ktorych jeszcze nie widzieliscie na oczy! Sramto i owamto. Jak bylismy kims i bylo $$ to przychodzili takie tuzy jak Edno, Burns, Tweit Beto, Chiacu, Radovadovic, Barreto pamietacie...?

A to nie bylo za czasu jak Kasperczak sam stanowił "pion transferów" i te kwatki jak Beto to chyba stad sie wziely..

Pozatym teraz ILOŚĆ musi sie przelozyc na JAKOSC ,dwa trzy mecze i juz bedziemy wiedzieli ile warci sa ci nowi.
narazie wiemy ze Gonzales jest podobny do Ramosa i w defensywnie wymiata

P.S jak sie nazywał ten murzyn co lubił kapelusze i byl chyba najgorszym zwodnikiem w Wisle od stu lat? taki niski,pare meczów u nas "zaliczyl" ?
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując