ashkeczup napisał(a):
szym_ek napisał(a):
a nie pomyślałeś że oba czynniki wchodzą w gre ?
nie myślisz że tego samego zawodnika klub który ma problemy finansowe sprzeda taniej niż klub który takich problemów nie ma ?
|
8 razy więcej? Dalej nielogiczne
|
Tyle jest piłkarz warty ile jest ktoś za niego w stanie zapłacić. Zamiast wykładać 2 bańki za Bereszyńskiego mogli wziąć powiedzmy porównywalnego Jovica za 300 tys. euro. Mogli ale tego nie zrobili, ciekawe dlaczego. Tak samo ciekawe że nie znalazł się inny klub gotowy zapłacić za Jovica 300 tys. euro pobijając ofertę Turków.
Mysciak napisał(a):
Ile Wy byście chcieli za tego Popvicia. Jeśli Kazachowie dadzą 250-300 tysięcy to z pocałowaniem ręki brać. Za 100 to jednak troszkę się nie opłaca pozbywać alej est Mączyński, Llonch, Brlek, Semir na środek pomocy/
Gośc ma 27 lat, szału nie robi, a niektórzy to by miliony chcieli xD
|
Zgadzam się. Wydaje mi się że 250 tys euro za niego to by była dobra oferta.