|
Brutalne ale prawdziwe...
Mimo 33 lat na karku, coraz większych problemów z motoryką, kondycją, kontuzjami i z wiecznie rozregulowanym celownikiem, Paweł pozostaje najlepszym napastnikiem, jakiego mamy.
Co gorsza - w chwili obecnej powątpiewam w możliwość sprowadzenia do klubu napastnika o podobnej charakterystyce, tylko 10 lat młodszego, bo to wydatek liczony w setkach tysięcy EUR...
Aczkolwiek - skoro Bednarz wyciągnął Marcelo, to liczę po cichu na to, że dyr. Junco również znajdzie kogoś równie spektakularnego, tylko do ataku.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|