teo napisał(a):

Sadlok tez dotknal reka i jakos karnego nie bylo. A ten karny na Boguskim.... mocno dyskusyjny. Ja bym tego nie gwizdnal na pewno.
Sedzia dzisiaj gwizdal dla Wisly.
|
Daleki jestem od pisania, ze sedzia sprzyjal Koronie, ale na Boga, obejrzyj powtorke tego karnego i zobacz co za piekny zapasniczy uchwyt robi Diam? na Boguskim... Jakby to mial nie byc karny, to juz nie wiem co by mialo nim byc...