Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 11.02.2017, 22:11
teo napisał(a):Wyświetl post
Sadlok tez dotknal reka i jakos karnego nie bylo. A ten karny na Boguskim.... mocno dyskusyjny. Ja bym tego nie gwizdnal na pewno.
Sedzia dzisiaj gwizdal dla Wisly.
Daleki jestem od pisania, ze sedzia sprzyjal Koronie, ale na Boga, obejrzyj powtorke tego karnego i zobacz co za piekny zapasniczy uchwyt robi Diam? na Boguskim... Jakby to mial nie byc karny, to juz nie wiem co by mialo nim byc...
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując