Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 11.02.2017, 22:05
Sadlok tez dotknal reka i jakos karnego nie bylo. A ten karny na Boguskim.... mocno dyskusyjny. Ja bym tego nie gwizdnal na pewno.
Sedzia dzisiaj gwizdal dla Wisly.
Odpowiedz cytując