Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 10.02.2017, 15:20
Miga może mieć dobre informacje, ostatnio ociepliły się relację tego wafla (pdk) z klubem, jak tam zmięty, konto jeszcze aktywne? Co mnie akurat nie boli jakoś bardzo, on potrzebuje akredytacji i dobrych stosunków z klubem żeby wykonywać swoją pracę a my musimy zakończyć ten czarny PR autorstwa M.Migi. Poza tym trzeba pamiętać, że chłop kiedyś mocno działał na Wiśle (czego żywym dowodem jest to forum) a po sobie wiem, że z takich rzeczy się po prostu nie wyrasta.

Co do meczu, czuję remis bo kielce są dla nas upierdliwym rywalem. Nic nie grają, przeszkadzają a i tak potrafią władować bramkę na wagę remisu czy nawet zwycięstwa (po meczu w kielcach chodziłem w....iony przez tydzień).
Odpowiedz cytując