Blaszczu16 napisał(a):

|
Jak Valencia przyjdzie to bedzie petarda w pomocy. Oby sie zdecydowal na Wisle. Gosc przypomina Meliksona.
|
Gość zagrał ledwie 2 spotkania na 'seniorskim' poziomie, a wśród juniorów to nie z takich piłkarzy robili lokalne gwiazdy.
Czuję, że jeśli przejdzie to będzie prezentował poziom Quioto i będzie wielkie rozczarowanie. Wg mnie jest na ten moment drużynie zbędny i jak widać nie do końca chce do nas przejść.