Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76921
Stary 06.02.2017, 21:49
wazka napisał(a):Wyświetl post
,,Nie potrafię sobie za bardzo wyobrazić Grosickiego grającego w Championship. Na tym szczeblu gra się zupełnie inny futbol, oparty na sile i walce, gdzie zabija się indywidualne, techniczne umiejętności."


http://www.przegladsportowy.pl/felie...06,1,1073.html

to pokazuje dlaczego Tomasz Cywka dobrze radził sobie w Championship. Tam jest tylko siła walka i wybieganie, zero techniki dlatego jak patrzymy na Cywkę i jego grę od strony technicznej ( pomijając to że biega i walczy ) to jest dramat
A asyste z ostatniego meczu widziałeś? Ronaldinho by sie nie powstydził...
Odpowiedz cytując