Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
Od: 12.2011
Offline
#
76921
06.02.2017, 21:49
wazka
napisał(a):
,,Nie potrafię sobie za bardzo wyobrazić Grosickiego grającego w Championship.
Na tym szczeblu gra się zupełnie inny futbol, oparty na sile i walce, gdzie zabija się indywidualne, techniczne umiejętności."
http://www.przegladsportowy.pl/felie...06,1,1073.html
to pokazuje dlaczego Tomasz Cywka dobrze radził sobie w Championship. Tam jest tylko siła walka i wybieganie, zero techniki
dlatego jak patrzymy na Cywkę i jego grę od strony technicznej ( pomijając to że biega i walczy ) to jest dramat
A asyste z ostatniego meczu widziałeś? Ronaldinho by sie nie powstydził...
KrzychooR
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KrzychooR
Znajdź inne posty napisane przez KrzychooR