Szneka napisał(a):

|
Ten drewniany Van der Biezen załatwił nas kiedyś w derby...................
|
I tylko z tego jest znany - słabiak holenderski z którego się śmiali sami kibice parchów ośmieszył Wisłę Maaskanta i strzelił zwycięskiego gola w derbach. (Przepchnął w polu karnym Jaliensa albo Lameya i to wystarczyło)
Po tym meczu zdaje się holender stracił pracę.