nesta napisał(a):

Serio, Junco to chyba najlepsza rzecz jaka nam się przydarzyła ostatnio...
Ale nie ma co zapeszać na razie. Videmont dopiero w drodze do nas.
|
Gorzej jak sie okaze ze te wszsytkie transfery Junco to ogóry
Ale nie kracze , oby to byly wzmocnienia
