Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76791
Stary 03.02.2017, 20:47
nesta napisał(a):Wyświetl post
Serio, Junco to chyba najlepsza rzecz jaka nam się przydarzyła ostatnio...
Ale nie ma co zapeszać na razie. Videmont dopiero w drodze do nas.
Gorzej jak sie okaze ze te wszsytkie transfery Junco to ogóry

Ale nie kracze , oby to byly wzmocnienia
Odpowiedz cytując