_ukoL napisał(a):

|
Też kiedyś tak uważałem, ale im dłużej na tym świecie żyję to coraz bardziej przekonuję się do tego, by jednak inwestować w wychowanków i zawodników z którymi można się utożsamiać. Można obrażać się, że Paweł Brożek jest nie w formie, czy Arek Głowacki sadzi "babole", ale kurde... Ci ludzie tworzą klimat tego klubu. Niestety, ale ja już w te zaciągi cudownych obcokrajowców, którzy oddadzą serce za klub po prostu nie wierzę.
|
Mało było w naszej lidze Serbów, Chorwatów czy nawet Brazylijczyków, którzy stawali się ostojami swoich klubów? Tacy zawodnicy trafiają się oczywiście rzadko ale i Polaków o takich cechach ze świecą szukać.